Суд арештував екс-командувача Нацгвардії з правом виходу під заставу.

 

Колишньому командувачеві Національної гвардії України Юрієві Аллерову, якого підозрюють в участі у корупційній оборудці з нерухомістю Нацгвардії, обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в 4,8 млн грн.

 

Як передає аґенція УНІАН, таке рішення ухвалив сьогодні Солом’янський суд Києва.

 

Суддя Ада Педенко оголосила вступну та резолютивну частину ухвали, в якій, зокрема, йдеться “застосувати до Аллерова запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів до 12 липня, розмір застави визначити в сумі 4 млн 802 тис. 500 грн”.

 

Також в ухвалі йдеться про те, що заставу може сплатити як сам Аллеров, так і заставодавці.

 

До внесення застави Аллеров перебуватиме під вартою. А в разі внесення застави на нього буде покладено наступні обов’язки: прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді за першою вимогою; не відлучатися з населеного пункту, де він зареєстрований або проживає, без дозволу детектива, прокурора або судді, повідомляти їх про зміну місця свого проживання; утриматися від спілкування з іншими підозрюваними, а саме з Олегом Майбородою та Алісою Гринчук.

 

Також Аллеров не матиме права спілкуватися зі свідками в його справі, муситиме здати на зберігання внутрішній та закордонний паспорти.

 

Як зауважив журналістам по завершенню засідання сам Аллеров, в нього визначених судом коштів немає, тож він збиратиме поруку серед родичів.

 

14 травня детективи НАБУ провели обшуки за місцем роботи та проживання окремих службових осіб Нацгвардії, а також в офісах низки приватних компаній.

 

Обшуки відбулися в рамках розслідування корупційної схеми з нерухомістю, внаслідок якої головне управління Нацгвардії України втратило активи на 81,64 млн грн.

 

15 травня НАБУ повідомило про підозру у заволодінні майном ГУ Нацгвардії на 81,64 млн грн екс-командувачу Нацгвардії Юрію Аллерову, директору компанії "Укрбуд" Олегу Майбороді і незалежному оцінювачу Алісі Гринчук.

 

17.05.2019