Цього тижня у Львові розпочнеться восьма «Майстерня міста».

 

17 травня у Львові розпочнеться вже восьма «Майстерня міста». Про це повідомляє прес-служба ЛМР. Захід триватиме до 9 червня і відбуватиметься в кількох локаціях.

 

Організатори «Майстерень міста» – комунальна установа «Інститут міста», Львівська міська рада та проект «Інтегрований розвиток міст в Україні», створений у межах міжурядової співпраці України та Німеччини.

 

Участь у заході візьмуть громадські організації «Кращий Сихів», «Львівський блок», «REZavod», «Ініціативна група Рясне», «Нові орбіти».

 

«"Майстерня міста" стає територією для дискусій, обговорень, презентацій та створення спільних рішень. Цього року "Майстерня міста" матиме декілька головних локацій: Сихів, Левандівка, Рясне, Панча, Підзамче», – кажуть організатори.

 

Восьма «Майстерня міста» у Львові пройде під девізом інтегрованого розвитку міста: тут будуть події про інклюзивність, співпрацю, урбаністику та екологію, про самозарадність та відповідальне творення міста, про активну громадську позицію та транспорт, про чистоту та дозвілля, про те, що є актуальним у кожній мікрогромаді міста.

 

Детальніше з програмою можна ознайомитися за посиланням.

14.05.2019