Прокуратура влаштувала Ситнику випитування через втручання у вибори в США.

 

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник під час візиту до Генеральної прокуратури вирішив сам давати свідчення як свідок у справі про втручання у вибори США і взяв час для підготовки документів.

 

Про це повідомила прес-секретар Генерального прокурора Лариса Сарган за підсумками слідчих дій.

 

Зі слів Сарган, на початку допиту директор НАБУ заявив про те, що хоче давати свідчення власноручно (ч. 7 ст. 224 КПК) і для цього йому потрібен час для викладу показань власноруч і надання підтверджувальних свідчення документів.

 

"Заява відображена в протоколі та на цьому слідча дія завершена. Крім цього, Ситник зазначив, що на цей час при висловленні будь-яких запитань буде користуватись таким правом", – написала Сарган у Facebook.

 

З її слів, в прокуратурі також склали протокол про попередження щодо нерозголошення даних попереднього розслідування.

 

"Тобто, по суті, допиту не відбулося. Директор НАБУ залишив приміщення ГПУ відразу після спілкування з прокурором", – додала прес-секретар Генпрокурора.

 

Раніше, в п'ятницю, Артем Ситник прибув на допит до Генпрокуратури як свідок у справі про втручання у вибори президента в США. Директор НАБУ ствердив, що звинувачення безпідставні. "Жодних офіційних листів або міжнародно-правових доручень до якогось правоохоронного чи державного органу США ми не надсилали, на відміну від Генпрокуратури", – сказав Ситник, згідно з "Інтерфаксом".

 

10.05.2019