Cина Трампа викликали повісткою в Сенат для надання свідчень.

Його питатимуть, зокрема, про бізнесові зв’язки батька з росіянами.

 

 

Комітет Сенату США з розвідки викликав як свідка старшого сина американського президента Дональда Трампа для надання свідчень у справі про втручання Росії в хід американської виборчої кампанії 2016 року. Про це повідомила інформаційна аґенція Reuters з покликом на два джерела в Конґресі.

 

За даними джерел, сенаторів цікавлять свідчення, які Дональд Трамп-молодший давав на засіданні Юридичного комітету Сенату у вересні 2017 року. Ці свідчення суттєво розходяться з інформацією, яку конґресмени отримали від Майкла Коена, колишнього адвоката Дональда Трампа.

 

У вересні 2017 року члени Юридичного комітету запитали Трампа-молодшого, чи той брав участь в розробці планів з будівництва хмарочоса Trump Tower в Москві. Згідно зі стенограмою наради, син президента відповів на це питання так: «Як я вже сказав, я щось віддалено чув про це, але більшу частину інформації я отримав протягом останніх декількох тижнів».

 

У той же час, Майкл Коен, виступаючи на слуханнях в Комітеті з нагляду Палати представників, заявив, що він інформував членів родини Трампа про московський проект «приблизно десять разів». Коен уточнив, що він неодноразово розповідав про цей проект як Дональду Трампу-молодшому, так і його сестрі Іванці.

 

Американські ЗМІ наголошують на тому моменті, що вперше сенатори викликали члена родини президента Трампа повісткою. Раніше Трамп-молодший отримував звичайні запрошення на слухання. 

 

У Сенаті триває власне розслідування втручання Москви в хід президентських виборів в США, незважаючи на те, що спецпрокурор Роберт Мюллер не знайшов достатніх фактів для висунення Трампу формального звинувачення в порушенні закону. 

09.05.2019