Уряд призначив львів'янина Верланова головою Податкової служби.

 

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні в  середу призначив на посаду голови Державної податкової служби Сергія Верланова, заступника міністра фінансів України.

 

 

Верланов є переможцем відкритого конкурсу на посаду: він отримав на кастинґу 16,45 бала; його конкурент заступник міністра юстиції Сергій Петухов здобув 13,54 пункта.

 

"Трійка фіналістів у прямому ефірі представила членам комісії свою програму розвитку Служби у вигляді презентації, а потім протягом години відповідала на запитання представників бізнесу, народних депутатів, експертів та членів комісії, демонструючи фахові знання, лідерські якості, організаційні навички та стресостійкість", – ішлося у повідомленні комісії.

 

Сергій Верланов народився у Львові. Має 37 років.

 

Вищу освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка. У 2008 році отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук.

 

Працював юрисконсультом низки підприємств Львівської області. У листопаді 2008 року почав працювати на посаді юриста в одній із компаній Великої четвірки – PwC, де пропрацював до червня 2015 року. З липня 2015 року до липня 2018 року обіймав посаду партнера у провідній юридичній фірмі України Sayenko Kharenko.

 

У 2015-2017 роках був співголовою юридичного правового комітету Американської торгової палати в Україні. З 2016 року є членом Громадської ради доброчесності, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (делегований Асоціацією правників України).

 

26 липня 2018 року призначений на посаду заступника міністра фінансів України.

 

Кабмін оголосив конкурс на голів податкової та митної служб 20 березня.

 

10 квітня Роман Насіров подав позов до Кабінету Міністрів України з вимогою скасувати конкурси на посади голів податкової та митної служб.

 

18 грудня 2018 року уряд ухвалив рішення про розділення ДФС на два окремих органи – митну та податкову служби, а 6 березня 2019 року затвердив відповідні положення про ці державні органи.

 

08.05.2019