Волкер: Якщо Зеленський піде на поступки РФ, він налаштує людей проти себе.

 

Якщо майбутній Президент України Володимир Зеленський вирішить досягнути врегулювання на Донбасі, відмовившись від частини територій на користь Росії, то ставлення українців до нього дуже швидко стане негативним.

 

Про це заявив спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер ліберальному угорському медіа Valasz Online.

 

 

"Зрозуміло, що ставлення до Зеленського зміниться дуже швидко, якщо він запропонує зробити це (віддати частину територій, – Z). Він, по суті, сказав протилежне. Він сказав, що буде наполягати на повному відновленні суверенітету та територіальної цілісності України, і він підтримує процес, який вже триває для цього", – сказав Волкер, згідно з "Європейською правдою".

 

На думку Волкера, сторонам слід розвивати пропозицію про надсилання на Донбас миротворчої місії ООН, бо це "найкращий шлях уперед".

 

"Україні необхідно продовжувати розвивати економічні, політичні реформи, реформи сектору безпеки та стійкість як країни. Ми сподіваємося, що ефективний процес припинення війни на сході можливий, що Росія може забезпечити мир. Але зробить це Росія чи ні, все одно потрібно допомагати Україні стати успішною і стійкою країною", – зазначив американський дипломат.

 

01.05.2019