Президент звільнить голову Херсонської ОДА, що фігурує у "справі Гандзюк".

 

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, котрий фіґурує у "справі Гандзюк", надалі більше не очолюватиме ОДА. У суботу Адміністрація Президента України повідомила: Гордєєва звільнять, формально – на підставі заяви про звільнення за власним бажанням.

 

Копію заяви Гордєєва про добровільну відставку поширив у суботу народний депутат від БПП херсонець Олександр Співаковський.

 

"Гордєєв прийняв власне рішення! Складне. Мужнє. Дуже особисте. Заради суспільного спокою. Заради України", – прокоментував Співаковський.

 

У суботу Президент України Петро Порошенко зустрівся у своєму офісі з учасниками ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк?". Як повідомили активісти, зустріч була закритою і відбулася "без ЗМІ, диктофонів та мобільної техніки". Президент підтвердив, що звільнить Гордєєва.

 

"Ми дізнались від пана Порошенка, що в цій справі Президент та активісти на одній стороні. Ми дізнались, що активісти борються за справедливість і Президент з повагою ставиться до їхньої боротьби... Нам пообіцяли, що це не останнє рішення з приводу прізвищ, які озвучувались серед замовників вбивства Гандзюк", – ідеться у повідомленні ініціативи у Facebook.

 

Також відомо, що Президент обговорював у неділю розслідування вбивства Катерини Гандзюк на великій зустрічі з представниками громадських організацій.

 

07.04.2019