У Львові знімають кіно про Голокост та окупацію Європи.

 

У середмісті Львова вже кілька днів тривають зйомки історичного фільму «Єва», що розповідає про нацистську окупацію Європи та Голокост, передає УП.

 

Зйомки тривають на вулицях Театральній, Федорова, Вірменській, Ставропігійській, Друкарській, Франка, Князя Романа, у Стрийському парку та парку імені Івана Франка.

 

Стрічку знімає Великобританія. У сюжеті йдеться про історію єврейської дівчинки Єви Хейман (1931-1944), яка жила в часи Другої світової війни в Угорщині (нині – територія Румунії) і загинула у газовій камері Аушвіца. Вона відома тим, що вела щоденник, у якому відображала свої переживання на тлі окупації й переслідувань євреїв.

 

Акторський склад стрічки – британський, але до зйомок також запросили двох українських акторів – Богдана Рубана та Андрія Кліменкова. Андрій Кліменков відомий українському глядачеві за серіалами «Черговий лікар», «Центральна лікарня», «Жіночий лікар», «За законами воєнного часу-2», «Мама моєї доньки», «Сонячний листопад»  тощо.

 

Богдан Рубан – 26-річний киянин, актор, модель, танцюрист.  У 2016 році зіграв одну із головних ролей у комедійному молодіжному фільмі «Селфіпаті».

26.03.2019