Вбивство солдата на Харківщині: суд заарештував трьох підлітків із "Нацдружин".

 

Чугуївський суд Харкова взяв під варту трьох підлітків, підозрюваних у вбивстві військовослужбовця 92-ої окремої механізованої бригади неподалік Чугуєва, – 15-річного Данила Я., 16-річного Максима К., 19-річного Дениса С., а також 22-річну Катерину Б., підозрювану у замовленні вбивства.

 

Про це повідомляє видання "Місто Х".

 

 

Адвокат наймолодшого з затриманих, 15-річного Данила Я., заявив, що його підзахисний не брав участі у вбивстві, а пішов на справу як відеооператор. Він знімав побиття солдата на телефон; цей запис долучено до матеріалів справи.

 

Захисник каже, що Я. був членом "Національної дружини" в Чугуєві й разом з іншими хлопцями боровся з розповсюдженням наркотиків. Він ніби не знав, що старші замислили вбивство, і гадав, що солдата хочуть провчити за пристрасть до наркотиків (інформація про наркотичну залежність поки що офіційно не підтверджена правоохоронцями).

 

Як повідомила раніше поліція Харківщини, 16 березня неподалік військової чергової частини в Чугуєві виявили обгоріле тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті.

 

Правоохоронці викрили групу з трьох підлітків та однієї жінки, причетних до вбивства військовика. Згідно з даними поліції, 22-річна мешканка Харкова начебто поскаржилася хлопцям на те, що зазнала зґвалтування, і запропонувала вбити декларованого кривдника. Як винагороду підлітки мали отримати банківську картку, "на якій багато грошей".

 

"Хлопці запропонували чоловіку піти з ними у ліс, де жорстоко вбили його... Після того, як постраждалий втратив свідомість, юнаки забрали його одяг та інші речі, спалили та залишили місце злочину. Коли хлопці повернулися до дівчини, то повідомили, що виконали замовлення, та показали на підтвердження відео", – переповіли у поліції.

 

 

На суді адвокат наймолодшого, Данила, ствердив, що вбивство чинили старші підлітки. А малому пригрозили: "Закрий рота і знімай, інакше залишишся тут".

 

22-річна харків'янка Катерина Б. теж не визнала провини в убивстві – сказала, що чоловіка хотіли побити, але не думали позбавляти його життя.

 

18-річний Денис С. теж провини не визнав: твердить, що його "підставили".

 

 

22.03.2019