"Не знаю цю людину": Зеленському радять втягнути Смешка в СБУ.

 

Кандидат у Президенти України, шомуен розважально-політичного проекту "Слуга народу" обіцяє представити ключову п'ятірку своєї команди до другого туру президентських виборів.

 

Про це він оголосив на зустрічі з бізнес-асоціаціями в Києві, повідомила аґенція "Інтерфакс-Україна".

 

"Ми хочемо представити ключових людей до кінця другого туру, якщо ми туди пройдемо. За ніс водити людей не будемо – ми п'ятірку назвемо. Решту – там на це буде до [набуття] президентських повноважень майже 2,5 місяця. Я вважаю, нам цього часу вистачить, щоб усіх знайти", – вважає Зеленський.

 

Лідер проекту "Слуга народу" додав: "Людей, яких ви тут бачите [на зустрічі], я бачу у своїй команді. Сподіваюся, що і вони бачать себе".

 

На фотографії, оприлюдненій штабом, видно екс-голову Міністерства фінансів України Олександра Данилюка, колишнього міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса, народного депутата Сергія Лещенка і співвласника "Нової Пошти" В'ячеслава Климова.

 

 

Зеленський визнав, що команда – "дуже складне питання", і з деякими потенційними кандидатами на ключові державні посади не вдалося досягти домовленості.

 

Серед учасників переговорів він згадав Сергія Кривоноса, котрий отримав призначення на посаду заступника секретаря РНБО. "Ось є персонаж, я з ним вів переговори, тому що ми знаємо один одного з моменту захисту Краматорського аеропорту в 2014 році – Кривонос Сергій Григорович, він захищав. Супер офіцер, який наразі став... заступником голови РНБО (примітка Z: головою РНБО є Президент, а Кривонос став заступником секретаря, – Z). Він – кандидат у Президенти, ми з ним зустрілися, домовилися: "Як воно буде потім – побачимо, але в секторі оборони ти – №1, я тебе бачу"... Я можу просто сказати, що ця людина була на це місце", – переповів Зеленський.

 

Що ж до Служби безпеки України, то Зеленський розповів, що дивиться за офіцерів "у других і третіх ланках у службі". "Багато нам пишуть, і в онлайн-опитуванні... Не знаю цю людину, але всі хвалять Смешка. Не знаю, ніколи не спілкувався, тому не можу зробити поки що висновків", – пояснив Зеленський.

 

19.03.2019