У Держдепі США вшанували пам'ять Катерини Гандзюк.

 

У Сполучених Штатах Америки вшанували Катерину Гандзюк, котра загинула внаслідок жорстокого нападу. Прізвище активістки згадали під час церемонії нагородження жінок "Міжнародною премією за відвагу".

 

Про це йдеться у повідомленні посольства США в Україні.

 

"Катя подала гідний приклад, виступаючи проти корупції і працюючи над поліпшенням життя дітей, переміщених під час війни", – ідеться в коментарі амбасади.

 

Колеги Катерини Гандзюк разом з українськими журналістами та громадськими діячами також зустрілися у Вашингтоні з заступником секретаря з питань Європи та Євразії в Держдепі Джорджем Кентом.

 

 

"Розмова йшла саме про питання порушення прав журналістів та питання "Хто замовив Катю Гандзюк?" і стану справ на зараз", – прокоментував адвокат Масі Найєм.


Учасники делегації поінформували американських дипломатів про зволікання слідства, а також розповіли про спроби правоохоронних органів використати "справу Гандзюк" для політичної боротьби. "Представники посольства США в Україні більше переймаються питаннями нападів на громадян, ніж наші правоохоронці... на жаль", – резюмував Найєм.

 

08.03.2019