З України видворили єпископа МП, котрий захопив землю біля Десятинної церкви.

 

Державна прикордонна служба України спровадила з території України Юрія Харона – єпископа Гедеона Макарівського з УПЦ МП. "Батюшка", наставник каплиці, незаконно встановленої біля фундамента Десятинної церкви в Києві, намагався перетнути кордон в аеропорту "Бориспіль" після прибуття літаком із Франкфурта.

 

Про це йдеться у повідомленні ДПСУ.

 

 

"Стосовно цієї особи охоронці кордону виконали доручення правоохоронних органів – і відбулося спрацювання бази даних про втрачені та недійсні документи. З’ясувалося, що пред’явлений ним паспорт громадянина України не є дійсним, крім того, він позбавлений громадянства нашої держави. Документ у нього вилучили, після чого чоловік був повернутий в зворотному напрямку", – поінформували прикордонники.

 

"Також прикордонники встановили, що у цієї особи може бути громадянство кількох країн, та виявилося, що громадянин займається антиукраїнською пропагандою і є активним прихильником «русского мира»", – додали в ДПСУ.

 

Як повідомив радник голови ДПСУ Олег Слободян, Гедеона відправили зворотним рейсом до Франкфурта о 6:30 – "вилетів самостійно, без примусу, в доброму здоров'ї та гуморі".

 

Гедеон біля незаконно встановленої каплиці при Десятинній церкві

 

Водночас, на сторінці Гедеона у Facebook з'явилося химерне повідомлення про те, що власника нелеґальної споруди на київському Дитинці "депортували у США" і "вели до літака озброєні автоматники, як злочинця".

 

Згодом ДПСУ поширила відео депортації, аби спростувати закиди Юрія Харона.

 

14.02.2019