Поліціянт, підозрюваний у побитті активістів, вийшов під заставу.

 

Поліціянт Василь Мельников, котрого 12 лютого заарештували за підозрою у побитті активіста біля Подільського відділу поліції в Києві, вийшов під заставу у 115 тис. грн.

 

Про це повідомив голова профспілки Міністерства внутрішніх справ України, кандидат у Президенти від Соціалістичної партії України Ілля Кива, інформує видання gordonua.

 

 

Мельников сказав журналістам, що якщо 12 лютого "і завдавав якихось ударів", то "точно не по голові". "Сказати про те, що я мав прямий умисел добити, забити людину, – ні", – виправдовується поліціянт.

 

Зі слів Мельникова, вигук "лягай, Бандеро" одному з активістів кричав не він. "Я дивився відео. У цей момент, коли вигукували ці слова, мене там ще, як то кажуть, і не було, на вулиці", – сказав він.

 

Мельников вважає, що Степан Бандера – це "людина, яка колись була націоналістом і відстоювала свої інтереси". Поліціянт стверджує, що не має до нього ні позитивного, ні негативного ставлення.

 

Окрім Іллі Киви, вранці заставу на користь поліціянта вніс і депутат "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул. Йому не сподобалося, що силовика покарали "за Бандеру".

 

13.02.2019