Суд заарештував поліціянта, підозрюваного у побитті активістів.

 

Печерський суд Києва заарештував на два місяці працівника Подільського управління поліції Києва Василя Мельникова. Напередодні йому оголосили підозру в перевищенні влади або службових повноважень, що супроводжувалось насильством, за фактом побиття учасників націоналістичної організації "С14" під Подільським районним управлінням поліції в Києві.

 

Про це повідомило видання Insider.

 

 

Суд визначив для Мельникова і альтернативний запобіжний захід з можливістю внесення застави розміром у 115 тисяч 200 гривень.

 

Під час засідання адвокат Мельникова звернувся до суду з клопотанням провести засідання в закритому режимі, арґументуючи це тим, що проти його підзахисного "в соціальних мережах розгортається кампанія зі збору його персональних даних". Суддя Вікторія Бортницька відмовила у задоволенні клопотання.

 

 

Сам Мельников повідомив суду, що хворіє і перебував на стаціонарному лікуванні.

 

Раніше слідчі Центрального апарату ДБР повідомили: "За результатами досудового розслідування встановлено, що працівник поліції, ображаючи особисту гідність одного з активістів, умисно вчинив дії, які явно виходять за межі наданих йому прав та повноважень та супроводжувалися насильством. 

 

12.02.2019