Генрі Марш у Львові взяв участь у трьох операціях.

 

Минулого тижня британський нейрохірург Генрі Марш перебував у Львові. У міській дитячій лікарні він оглянув 21 дитину та консультативно наглядав за трьома ендоскопічними операціями на головному мозку, що виконали його львівські колеги. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Також професор Генрі Марш подарував міській лікарні інструментарій, що дозволяє знизити ризики оперативних втручань.

 

Головний лікар міської дитячої лікарні Дмитро Квіт зазначив, що львівські дитячі нейрохірурги мають амбітну мету – створення сучасного центру нейрохірургії в Західному регіоні спільно із закордонними колегами.

 

Щороку у відділенні нейрохірургії міської дитячої клінічної лікарні виконують близько 70 високотехнологічних нейрохірургічних операцій, а нейрохірурги лікарні постійно стажуються у провідних клініках світу.

 

З 1992 року Генрі Марш працює з нейрохірургами з пострадянських країн, зокрема й українськими. Про його діяльність у 2007-му знято британський документальний фільм «Англійський хірург». У стрічці йдеться про медичну практику Генрі Марша в Україні, куди він приїжджає упродовж 20 років. Відомий нейрохірург провів тисячі операцій на головному та спинному мозку та здобув безліч професійних нагород. Генрі Марш також є письменником; вийшовши на пенсію, написав «Історії про життя, смерть і нейрохірургію», в яких поділився роздумами про свою медичну практику.

11.02.2019