Медведчук висунув Бойка у Президенти з гаслами про автономію Донбасу.

 

Голова політради проросійської партії "За життя" Віктор Медведчук заявив про те, що команда "Опозиційної платформи" виступає за надання повної автономії Донбасу. З його слів, цей формат передбачає власні парламент та уряд.

 

Про це Медведчук оголосив на з'їзді партії "За життя", присвяченому висуненню у Президенти Юрія Бойка.

 

 

"Згідно з планом, передбачено створення на Донбасі автономного регіону Донбас у складі України. Він передбачає управління через органи держуправління, такі як парламент, уряд та інші органи, які здійснюватимуть життєдіяльність на Донбасі", – сказав колишній лідер СДПУ(о), презентуючи план порозуміння з РФ.

 

Він вважає, що цей план відповідає "мінським угодам", затвердженим (?) резолюцією Ради безпеки ООН, узгоджується з декларацією "нормандського формату" та відповідає чинному законодавству України. "Ми пропонуємо внести зміни до Конституції, які визначать статус автономного регіону Донбас", – пояснив Медведчук.

 

Приятель Путіна вважає, що відмовки української влади  про "жодну федерацію, жоден особливий статус" є свідченням, "що ніякої політичної волі встановити мир у них немає".

 

"Пан Порошенко говорить про те, що ключ від миру в Кремлі. Це дійсно так. Але, на відміну від нього та інших, які рвуться до влади, ми не просто знаємо, де цей ключ, – ми знаємо, де двері із замковою щілиною", – закрутив Медведчук.

 

Ватажок "За життя" вважає, що теперішня влада "намагається знищити і зламати свідомість мільйонів громадян нашої країни", зокрема, зазіхає на "нашу історичну пам'ять, свідомість і те, яким чином ми мусимо жити".

 

30.01.2019