В Галереї Гері Боумена продовжує роботу тихий аукціон #SaveKosmolinska.

 

В галереї Гері Боумена (вул. Наливайка, 18) продовжує роботу тихий аукціон #SaveKosmolinska, що відкрився 25 грудня. Відомі художники пропонують свої твори на продаж, а отримані кошти передають на лікування відомої львівської мистецтвознавиці Наталії Космолінської. Отже, є нагода придбати для себе або на подарунок мистецький твір і одночасно допомогти Наталі подолати хворобу.

 

 

“Ми не могли стояти осторонь, бо Наталка з перших днів існування галереї є її душею. Вона відкриває виставки, наповняє її роботу своїм творчим ентузіазмом. І це дуже приємно, коли до мене телефонують і питають, чи можна ще принести свої роботи на виставку. А я відповідаю, що це не буде звиклий аукціон, а тихий, який буде тривати впродовж місяця. Скільки триватиме виставка, стала експозиція буде залишатися, а на сторінці галереї та на сайті Фонду порятунку Наталки Космолінської постійно будуть виставлятися нові роботи”, – розповіла керівниця проектів Галереї Гері Боумена Анна Сидоренко.

 


Богдан Пікулицький «Зимовий ранок». Картон, мішана техніка, 33х38, 2012 р.

 

"Може не впасти сніг, можуть не заплатити зарплату, можна не встигнути зробити всі заплановані до кінця року справи… Різдво все одно настане! І головне, що воно нам дає, – це Різдвяний настрій очікування чуда і Натхнення розпочати ще один рік нашого життя: складного, проблемного, часом – прикрого, але часом, раптом – з добрими і красивими сюрпризами.

Світ прекрасний, він вартий того, щоби в ньому жити і робити його ще кращим – свідчать художники Львова, яких зібрала під своїм дахом на Різдво Галерея Гері Боумена.

Цього разу Різдвяна виставка матиме ще один, додатковий сенс – у її рамках відбудеться тихий благодійний аукціон на підтримку мистецтвознавиці, давньої товаришки галереї Наталки Космолінської. Вже два роки Наталя лікується від раку; попри три операції та два курси хіміотерапії, метастази повернулися. Зараз їй рекомендовано таргентну терапію, і на це потрібно оперативно зібрати близько 50 тисяч доларів.

Частина робіт, презентованих на Різдвяній виставці у Галереї Гері Боумена, будуть передані на користь акції #SaveKosmolinska.

Наталка Космолінська відкрила десятки виставок у Галереї Гері Боумена, працює як редакторка та журналістка у виданні Zbruc.eu, у 2018 разом з Іриною Магдиш видала книгу «Гра в музей» («Видавництво Старого Лева»). Авторка понад 800 науково-популярних радіопрограм про мистецтво і 500 публікацій про сучасне мистецтво, архітектуру та дизайн.

Різдво – це час для добрих справ. Наш тихий аукціон запрошує вас подарувати комусь (або придбати до власної колекції) витвір мистецтва і водночас допомогти важливій людині подолати хворобу. Святковий дух твориться нами самими – завітайте до Галереї Гері Боумена впродовж місяця, щоби пересвідчитись на власні очі і стати співтворцями маленького дива."

 


Володимир Богуславський «Сад», 100х100, 2007 р.

 

Деталі та реквізити для переказів можна довідатися тут https://savekosmolinska.wordpress.com/

 

Мистецька галерея Гері Боумена

Наливайка, 18

конт. тел: +38 0958995174

#SaveKosmolinska

 


Сергій Міхновський «Зимове». Полотно, акрил, 20х25, 2018 р

 

02.01.2019