Суд у справі Януковича вийшов до нарадчої кімнати писати вирок.

 

Колегія суддів Оболонського суду Києва вийшла до нарадчої кімнати для ухвалення вироку в справі про державну зраду з боку екс-президента України Віктора Януковича.

 

Суд оголосив таке рішення після того, як адвокати Януковича повідомили, що їхній підзахисний не може виступити на суді з останнім словом, повідомила аґенція "Інтерфакс-Україна".

 

"Медичні довідки, надані суду, не містять даних про те, що Віктор Янукович не може виступати в суді, про те, що у нього травмована голова або органи мови. З огляду на це суд не бачить підстав для подальших перерв у цьому судовому засіданні. Відеоконференцзв'язок якраз і передбачає стан здоров'я, який не дає можливості підсудному прибути на засідання", – зазначив суддя Владислав Дев'ятко.

 

Він нагадав, що суд надавав Януковичу можливість виступити з останнім словом 12, 23 жовтня та 19 листопада.

 

"Суд повністю усвідомлює право Віктора Януковича мовчати і не нести за це жодної відповідальності", – зазначив Дев'ятко.

 

Адвокат Олександр Горошинський зазначив під час засідання, що режим роботи московської клініки, де наразі перебуває Янукович, не передбачає проведення відеоконференції з судом. З його слів, Янукович перебуває в "нерухомому стані".

 

Прокурор Максим Крим наголосив, що надані адвокатами довідки не пояснюють, чому Янукович не може брати участі у судовому процесі в режимі відеоконференції.

 

05.12.2018