Президент звільнив свого представника в АР Крим.

 

Президент України Петро Порошенко звільнив Бориса Бабіна з посади свого постійного представника в Автономній Республіці Крим.

 

Про це йдеться в указі голови держави.

 

"Звільнити Бабіна Бориса Володимировича з посади постійного представника Президента України в Автономній Республіці Крим згідно з поданою ним заявою", – йдеться в указі.

 

Борис Бабін зазначив у своєму коментарі на Facebook, що рішення звільнитися було "добровільним та усвідомленим".

 

"Єдиної причини для рішення звільнитися не мав, таких факторів багато, вони накопичувалися за 2018 рік. Шкодую про нереалізовані плани, але подальше перебування на посаді аж ніяк не привело б до їхньої реалізації, скоріш навпаки. Всіх деталей не розкажу точно, частину розкажу після скасування воєнного стану, частину – не раніше травня. Втім, аналіз моїх виступів та інтерв'ю в медіа дозволить неупередженому аналітику зробити усі висновкі самостійно", – додав Бабін.

 

Борис Бабін неодноразово критикував дії реґіональної виконавчої влади. Як розповів народний депутат Мустафа Найєм, під час недавнього виїзного засідання тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з контролю за розслідуванням вбивства Катерини Гандзюк представник Президента розповів про потурання місцевих адміністрацій у справі нелеґальних перевезень із Криму, сепаратистських рухів у Генічеську, незаконного промислу на території Азово-Сиваського національного парку.

 

04.12.2018