Суд оштрафував трьох польських студентів, які палили фаєри на Личаківському цвинтарі.

 

Сьогодні, 30 листопада, Личаківський районний суд Львова засудив трьох польських студентів за хуліганство на «Личаківському цвинтарі» до штрафу у 8,5 тис. грн з кожного. Про це повідомляє прес-служба Личаківського районного суду Львова.

 

«Під час розгляду справи обвинувачені свою вину у вчиненому визнали повністю та щиро розкаялись. Суд, врахувавши покарання, яке в судових дебатах просив застосувати до обвинувачених прокурор, визнав їх винними у вчиненні злочину», – ідеться в повідомленні суду.

 

Під час визначення покарання, кажуть у суді, взяли до уваги, що обвинувачені, які є студентами 4 курсу, за місцем навчання характеризуються позитивно, щиро розкаялися та попросили пробачення за вчинене, сприяли розкриттю злочину. Також не було обставин, що обтяжують покарання.

 

Згідно з обвинувальним актом, троє громадян Республіки Польща за попередньою змовою придбали десять факелів піротехнічних, після чого прибули на територію Державного історико-культурного музею «Личаківський цвинтар». Підійшовши до польських військових поховань, підпалили два фаєри, створюючи небезпеку пошкодження поховань, з метою зневажити пам'ять про померлого, продемонструвати зневажливе ставлення до місця поховання та суспільних, релігійних принципів та традицій, без повідомлення відповідних органів місцевого самоврядування про проведення акції з застосуванням піротехнічних засобів.

 

Вирок суду законної сили не набрав та протягом тридцяти днів з дня його проголошення може бути оскаржений у Львівському апеляційному суді.

30.11.2018