Гройсман закликав до спокою: "Працюйте, навчайтеся, народжуйте".

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав українців виважено сприймати запровадження воєнного стану на частині територій, наголосивши на тому, що надзвичайні заходи стосуються сфери безпеки й оборони, а не повсякденного життя.

 

Про це Гройсман сказав у середу на засіданні уряду.

 

"Я розумію, що таке рішення сприймається людьми дуже складно, і я розумію, що відчувають прості люди, коли чують про те, що запроваджено такий особливий режим. Але хотів би зазначити, що, в першу чергу, це відбулося як відповідь на абсолютно агресивні, безпрецедентні дії, які відбулись останнім часом, російських збройних сил проти українських моряків, українського флоту", – заявив прем'єр-міністр.

 

Гройсман наголосив на важливості того, "щоб усі механізми підвищення безпеки і оборони почали працювати відповідно до тих загроз, які можуть виникати". "Беззаперечно, що безпека і оборона завжди є і залишаються сьогодні одними з головних наших пріоритетів. Ми вже майже п'ятий рік живемо в агресії Російської Федерації і війни, яку вона нам оголосила. Ми маємо бути сильними і стійкими", – пояснив він.

 

Голова уряду впевнений, що продовжувати воєнний стан не доведеться.

 

"Збройні сили України, уряд, місцеві органи влади все зроблять для того, щоб консолідувати всі зусилля і можливості для підвищення рівня безпеки і оборони всередині країни. Все те, що стосується громадян України – живіть звичайним життям: працюйте, навчайтеся, народжуйте. Я глибоко переконаний у тому, що через 30 днів ми будемо мати всі підстави не продовжувати рішення про воєнний стан, і все абсолютно буде нормально", – запевнив він.

 

28.11.2018