Президент зареєстрував проект про перейменування Дніпропетровської області.

 

Президент України Петро Порошенко зареєстрував у Верховній Раді проект змін до Конституції щодо перейменування Дніпропетровської області на Дніпровську.

 

Згідно з інформацією на офіційному порталі Верховної Ради, законопроект зареєстровано із реєстраційним номером #9310.

 

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада розглядала проекти змін до Конституції щодо перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку, а Дніпропетровської – на Січеславську. Парламент прийняв до розгляду перший законопроект і скерував його до КС, натомість "січеславський" проект не набрав достатньої кількості голосів через незгоду фракції Блоку Петра Порошенка.

 

Президент України Петро Порошенко написав на своїй сторінці у Facеbook: "Декомунізацію слід завершити. На карті України не може бути місця для Петровського. Мало того, що він один із очільників комуністичної диктатури, він – ще й співорганізатор та виконавець Голодомору, геноциду українського народу".

 

Голова держави додав, що аналіз свідчить: за Дніпровську область "проголосує понад три сотні депутатів", і Президентові "потрібен не піар, а результат" – тобто остаточне завершення декомунізації.

 

"Дніпропетровська область стане Дніпровською, а місце Петровського – на смітнику історії", – додав він.

 

21.11.2018