Для порятунку храму-пам’ятки у Підгірцях УГКЦ організовує благодійну акцію.

 

Для віднови пам’ятки архітектури національного значення – храму Воздвиження Чесного хреста і Святого Йосифа Обручника в с. Підгірці – парафіяльна громада розпочинає безстрокову доброчинну реставраційну ініціативу «Подаруй ангелу крила», розповів настоятель храму отець Тарас Дзьоба, передає інформаційний ресурс УГКЦ.

 

Відтак 14 жовтня, на свято Покрову Божої Матері, у парафіяльному храмі с. Підгірці (навпроти Підгорецького замку) відбудуться доброчинні святкові заходи для збору коштів для реставрації низки старовинних сакральних скульптур, які за різних історичних обставин зазнали пошкоджень і потребують реставрації. Серед таких скульптур є ангели, в яких пошкодженні або відсутні частини рук, ніг, а також крила.

 

Після Літургії та освячення копій чудотворних ікон Західної України відбудеться благодійний концерт камерного ансамблю, свято сирника та ярмарок. Громада запрошує усіх охочих на святкування та просить підтримати відновлення історичного храму, що є пам’яткою архітектури національного значення XVIII ст.

 

«Даруючи «ангелу крила», ви окрилюєте свою душу добром, за яке Господь завжди винагороджує сторицею», – розповів о. Тарас Дзьоба.

08.10.2018