Суд над Януковичем: Адвокат зачитує промову вже четверте засідання.

 

Оболонський суд на своєму засіданні у вівторок продовжує розгляд по суті справи за обвинуваченням екс-президента Віктора Януковича у державній зраді.

 

Справу розглядає колегія суддів у складі головуючого Владислава Дев'ятка, Констянтина Васалатія і Максима Тітова, повідомляє "Укрінформ".

 

У залі суді присутні представники сторони обвинувачення, а також платні адвокати Януковича Олександр Байдик і Олександр Горошинський, державний адвокат Юрій Рябовол.

 

На засіданні у вівторок сторона захисту продовжує виступи у судових дебатах.

 

Наразі виступає адвокат Байдик, який продовжує свою промову, розпочату 13 вересня. Він читає її вже четверте засідання поспіль.

 

Захисники намагаються переконати суд у тому, що Янукович утік із держави внаслідок "державного перевороту".

 

Як розповів у виступі Олександр Байдик, "до влади прийшла радикальна опозиція і були реальні загрози для життя і здоров’я Віктора Федоровича Януковича", повідомило "Громадське".

 

Напередодні Байдик отримав зауваження від судді Дев'ятка через надміру розтягнений виступ і постійні повторення.

 

"Ви виступаєте у судових дебатах вже 16 годин", – сказав суддя, звертаючись до Байдика.

 

Дев'ятко констатував, що Байдик посилається "на одні й ті самі обставини – двічі, тричі".

 

Адвокат у відповідь наголосив, що він звертає увагу на ключові обставини у різних блоках питань, які висвітлює у своїй промові.

 

Зокрема, суддя обурився тим, що Байдик цитував покази тих свідків, які вже переказував двома годинами раніше.

 

"Суд зважає, що зараз ви цитуєте ключові моменти, а до цього ви дві години повністю їх зачитували... Ви вже 16 годин виступаєте в судових дебатах, і це, звичайно, впливає на якість вашої промови", – сказав головуючий у понеділок надвечір.

 

18.09.2018