ГПУ порушила справу через недостовірні дані в декларації Насалика.

 

Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження через підозри про недостовірну інформацію у декларації міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика.

 

Про це повідомила Національна аґенція з питань запобігання корупції, котра виступила ініціатором звернення до Генпрокуратури.

 

"Генеральна прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) відомості про кримінальне правопорушення, передбачене статтею 366-1 Кримінального кодексу, на підставі обґрунтованих висновків Національного агентства з питань запобігання корупції... Досудове розслідування розпочато за фактом декларування двома посадовими особами недостовірної інформації на суму, що перевищує 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб: суддею Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних прав Літвіновим Євгеном Володимировичем та міністром енергетики та вугільної промисловості Насаликом Ігорем Степановичем", – поінформували у НАЗК.

 

Антикорупційна аґенція стверджує, що раніше надсилала ці висновки до Національного антикорупційного бюро, за підслідністю, однак НАБУ так і не розпочало досудових розслідувань.

 

05.09.2018