Фіґурант справи "тітушків" дав покази проти колег-бандитів.

 

Один із обвинувачених у справі про викрадення та катування "майданівців" у січні-лютому 2014 року Сергій Чемес уклав угоду зі слідством про визнання винуватості й отримав покарання – 3 роки і 3 місяці позбавлення волі.

 

Таке рішення ухвалив Дарницький суд Києва, повідомляє "Громадське".

 

Чемес визнав провину за всіма інкримінованими йому статтями – йдеться про пособництво у викраденні, катуванні майданівців, перешкоджання мирним зібранням, а також хуліганство.

 

Учасник банди "тітушків" вийде на волю ще до кінця цього року: до терміну ув'язнення зарахують період перебування в ізоляторі за "формулою Савченко" (день за два), тож загалом Чемесу залишилося два місяці.

 

Соратникові Юрія Крисіна загрожувало цілих 10 років позбавлення волі.

 

У прокуратурі наголосили, що чоловік одразу після затримання активно співпрацював зі слідством, давав викривальні покази проти інших фіґурантів. Зокрема, його покази стали вагомими для встановлення вини Крисіна, Сєрова, Чередника, Хачатряна.

 

Також у прокуратурі зазначили, що він безпосередньо не здійснював насильницьких дій стосовно жертви насильства, Іваненка, та не застосовував зброї до Веремія, а тримав його, поки не підбігли інші "тітушки".

 

Пом'якшувальні обставини – Чемес не був раніше судимим, має на утриманні трьох неповнолітніх дітей.

 

Укладена угода зобов'язує Чемеса і надалі спіпрацювати зі слідством, надавати викривальні покази.

 

Під час засідання до Чемеса звернулися потерпілі Світлана Коротко та Катерина Веремія, попросивши його "усвідомити тяжкість скоєного злочину, більше так не чинити та співпрацювати зі слідством".

 

04.09.2018