Ілон Маск заявив про готовність вивести Tesla з біржі.

За умови, що кожна акція коштуватиме 420 доларів.

 

 

Ілон Маск допустив перетворення компанії Tesla з публічної в приватну. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter. «Я розглядаю питання про те, щоб перетворити Tesla на приватну (компанію, коли ціна сягне) 420 доларів (за акцію). Фінансування забезпечено», – процитувала слова Маска інформаційна аґенція Reuters.

 

Водночас аґенція висловила сумнів, чи можна вважати це допис у соціальній мережі поважною заявою, оскільки Маск вже має по собі історію жартівливих твітів. І поки що жоден представник компанії не прокоментував цього повідомлення.

 

Втім, заява Маска спричинила зростання котирувань акцій Tesla на 6,5%. Ціна однієї акції перевищила 363 долари. Станом на сьогодні Ілон Маск володіє 22-ма відсотками акцій Tesla.

 

У вівторок, сьомого серпня, стало відомо, що суверенний фонд Саудівської Аравії, контрольований принцом-спадкоємцем Мохаммедом бін Салманом, акумулював частку в Tesla в розмірі від трьох до п’яти відсотків на суму близько двох мільярдів доларів.

 

Tesla – одна з провідних американських компаній в галузі виробництва електромобілів і розробки рішень для зберігання електроенергії. Вона була заснована 2003 року.

08.08.2018