"Ми подивимося": Трамп обговорить із Путіним визнання анексії Криму.

 

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп не відкидає можливості визнання анексії Криму Росією. Проблему окупованих територій обговорюватимуть під час його зустрічі з президентом РФ у Гельсінкі 16 липня.

 

Про це Трамп заявив у розмові з медіями на "борту номер один" під час польоту до Нью-Джерсі, повідомляє Bloomberg.

 

 

"Ми маємо подивитися (We’re going to have to see, – англ.)", – заявив президент США, відповідаючи на запитання про те, чи може Вашингтон визнати претензії Росії на українські території, які вона захопила в 2014 році.

 

Трамп сказав, що питання Криму буде однією з тем на переговорах.

 

"Я говоритиму з ним про все. Ми будемо говорити про Україну, ми будемо говорити про Сирію, ми будемо говорити про вибори, бо ми не хочемо, щоб хтось втручався у вибори", – повідомив президент Штатів.

 

При цім Трамп адресував свою критику не Путіну, а попереднику Баракові Обамі. “Президент Обама дозволив цьому трапитися, що дуже сумно. Це було в час президентської каденції Обами", – відрубав американський президент.

 

The Globe And Mail додає: коли Трампа спитали, чи з Росії можуть зняти санкції, він відповів: "Подивимося, що робитиме Росія".

 

Нагадаємо, під час саміту G7 Дональд Трамп висловив бажання відновити членство Росії в об'єднанні найсильніших держав. Медії переказували, що, дискутуючи про Крим, він сказав: Крим є російським, бо там усі розмовляють російською.

 

Аґенція Bllomberg переказує ще одну репліку Трампа: він констатував, що "вони (росіяни, – Z) витратили багато грошей на його відбудову".

 

01.07.2018