Суд обрав запобіжний захід директорові «Львівтеплоенерго».

 

Учора, 13 червня, Галицький районний суд Львова обрав директорові ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степану Пакіжу запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання терміном на два місяці. Суд відхилив клопотання народних депутатів про взяття Пакіжа на поруки, передає Zaxid.net.

 

З огляду на посадові обов'язки підозрюваного та його сімейний стан, йому заборонили залишати межі Львівської області, але дозволили відбувати у термінові відрядження в межах України без погодження.

 

«Я не збираюсь нікуди виїжджати і спокійно паспорт можу здати. З того часу, як я почав займатись будівництвом сміттєпереробного заводу, почалися переслідування», – прокоментував Степан Пакіж.

 

6 червня директорові ЛМКП «Львівтеплоенерго» та в.о. директора «Залізничнетеплоенерго» оголосили про підозру у вчиненні службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки. За інформацією прокуратури, він, не маючи повноважень, уклав договір на суму понад 3 млн грн із фірмою-постачальником природного газу. Однак паливо не надійшло.

 

За статтею, яку інкримінують Степанові Пакіжу, йому загрожує до п’яти років позбавлення волі та заборона обіймати певні посади впродовж трьох років.

 

«Рішення суду, яким задоволене наше клопотання, відповідає матеріалам, зібраним в рамках досудового розслідування, і з цієї метою орган досудового розслідування звертався із клопотанням про особисте забов'язання, оскільки таке відповідає тяжкості і обставинам», – зазначив прокурор Назар Мотрук.

 

Водночас у Львівській міській раді раніше заявили, що Степан Пакіж діяв у межах законодавства під час закупівлі газу і коли він не надійшов, що підтверджене судово-економічною експертизою.

14.06.2018