Психоневрологічний диспансер планують реорганізувати.

 

Голова Львівської облради Олександр Ганущин не відкидає, що вивільнені унаслідок реорганізації приміщення Львівського обласного психоневрологічного диспансеру можуть бути продані, передає ЗіК.

 

«Медицина – не біржа праці і не приміщення, а ефективне надання медичної допомоги», – заявив він.

 

Тож, якщо унаслідок реорганізації медзакладу з’являться вільні приміщення, вони будуть продані з аукціону, а кошти будуть скеровані на потреби галузі.

 

Сьогодні, 15 квітня, зранку представники колективу Львівського обласного психоневрологічного диспансеру, що на вул. Коциловського у Львові, протестували під стінами обласної ради проти ліквідації установи як юридичної особи і злиття її з Львівською обласної психіатричною лікарнею.

 

Люди прийшли з плакатами «Диспансер – не Кульпарківська», «Малій психіатрії – бути!».

 

«Найбільш обурливим є те, що проект рішення виник за нашими спинами, ніхто з колективом не зустрічався», – повідомив головний лікар диспансеру Володимир Яєчник, який припускає, що хтось поклав око на будівлі диспансеру у центрі міста.

 

Натомість керівник департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак пояснила: рішення готується у рамках концепції реформування психіатричної служби, з цього приводу буде громадське обговорення.

15.05.2018