Порошенко сформував делегацію для українсько-білорусько-польської демаркаційної комісії.

 

Президент України Петро Порошенко затвердив склад делегації України для участі в роботі Спільної українсько-білорусько-польської демаркаційної комісії.

 

Про це йдеться в указі Президента №124/2018 від 14 травня 2018 року, оприлюдненому на офіційному сайті голови Української держави.

 

Очільником делегації визначено представника України з питань договірно-правового оформлення державного кордону України, посла з особливих доручень Міністерства закордонних справ Сергія Бороденкова.

 

Заступниками керівника делегації будуть помічник голови ДПСУ, голова української делегації змішаних (спільних) прикордонних комісій з перевірки (огляду) проходження державного кордону Сергій Вороний та перший заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Олександр Степанцов.

 

Президент доручив делегації "забезпечити здійснення комплексу заходів з позначення точки стику державних кордонів України, Республіки Білорусь і Республіки Польща на місцевості та підготовки і підписання підсумкових демаркаційних документів згідно з міжнародними договорами України, згоду на обов'язковість яких надано Верховною Радою України".

 

Петро Порошенко наказав Кабінету Міністрів вирішити питання з фінансовим забезпеченням заходів із позначення точки стику державних кордонів.

 

15.05.2018