Владика Борис Ґудзяк отримав почесне звання від Сіракузького університету.

 

Учора, 13 травня, Сіракузький університет (Нью-Йорк, США) вручив почесне звання Doctor of Humane Letters, Honoris Causa Владиці Борисові Ґудзяку, президентові Українського католицького університету та єпархові Паризької єпархії Володимира Великого УГКЦ, інформує прес-служба УКУ.


Владика Борис Ґудзяк отримав почесне звання від Сіракузького університету в Нью-Йорку. Фото: УКУ

 

Звання владика Борис отримав за свою «візію свободи та любов до людей», відважне лідерство у боротьбі з тиранією та підтримку своїх студентів під час Революції Гідності 2013-2014 років. Почесний докторат владиці вручив ректор університету Kent Syverud під час випускних урочистостей.

 

«Владика Борис Ґудзяк, лідер у царині вищої освіти, викладач і науковець та суспільний візіонер. Ваше бачення свободи і любов до людей допомогли піднести університет, Церкву, країну і її народ та подати приклад на натхнення світові.

 

Після падіння Радянського Союзу Ви невтомно працювали, щоб відновити знищений ним університет. Як президент Українського католицького університету, Ви допомогли створити сучасну, інноваційну інституцію, яка має міжнародне визнання та відома своєю соціальною відповідальністю, з ідентичністю, яка сфокусована на маргіналізованих у суспільстві та мучениках, які стали жертвами тиранії.

 

Підтримуючи людську гідність і свободу, у 2014-му Ви захищали та стояли зі своїми студентами та усіма українцями під час революції, яка скинула корумповану владу, і продовжуєте бути поруч у сучасному неспокої.

 

Ми радіємо, що можемо вшанувати Вас за Ваші неймовірні відвагу та лідерські якості, за відновлення університету і спільноти віри та побудову морального центру для країни і праці заради миру, примирення та зцілення», – було сказано під час нагородження.

 

Сіракузький університет є першою alma mater для Владики Бориса, який закінчив його зі ступенем бакалавра 1980 року.

14.05.2018