Курту Волкеру розширили мандат щодо України.

 

Спеціальному представникові державного департаменту США в справах України Курту Волкеру розширили мандат на роботу в Україні.

 

Про це розповіла керівниця української служби "Голосу Америки" Мирослава Ґонґадзе в ефірі програми "Завтра" – спільного проекту "Радіо Свобода" та телеканалу "112 Україна".

 

"Згідно з інформацією джерел, Курту Волкеру продовжили і розширили мандат. Він матиме не лише повноваження щодо ситуації на Донбасі, він матиме ширші повноваження щодо України загалом", – розповіла Мирослава.

 

До цього спецпредставник Державного департаменту США в справах України Курт Волкер рік працював на громадських засадах.

 

14 травня Волкер відвідує Київ, а пізніше і Донбас.

 

"Я прямую на схід України наступного тижня, щоб дізнатися більше про ситуацію на місці і про гуманітарну кризу на Донбасі", – заявив Волкер напередодні на своїй сторінці у twitter.

 

Раніше в інтерв’ю Курт Волкер зізнався, що ситуація з Донбасом зайшла в глухий кут, тому слід надати їй "найвищого стратегічного рівня: сприяти залученню США, сприяти залученню Німеччини й Франції як партнерів у «нормандському процесі»".

 

"Якщо ми дійдемо згоди у двох принципах: територіальна цілісність України та безпека усіх людей, то, я думаю, ми зможемо досягти прогресу", – прокоментував Волкер.

 

14.05.2018