Під оселею Льовочкіна буде протест через русофільський ефір на "Інтері" 9 травня.

 

Представники націоналістичної організації "Національний корпус" анонсували поїздку із протестом до будинку одного зі співвласників каналу "Інтер" Сергія Льовочкіна у зв'язку з трансляцією 9 травня концерту "Побєда. Одна на всєх", наприкінці котрого від ведучого Андрія Доманського прозвучало порівняння теперішніх героїв України з фашистами. Організація "Вільні люди" підготувала листи зі скаргою до Генпрокуратури, СБУ, МВС та Національної ради з питань телебачення і радімовлення.

 

Про це повідомляє видання "Детектор медіа".

 

У середу активісти цілий день пікетували будівлю каналу і офіс "Національних інформаційних систем" через появу в інтернет-мережі русофільської репліки Андрія Доманського з запису концерту, вимагаючи скасувати показ цього заходу в ефірі. Фраза була така: "Сьогодні ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їхні портрети безкарно проносили в факельних ходах по нашій столиці, де кожен метр политий кров'ю наших співвітчизників".

 

Учасники акції розклеїли на фасаді будівлі та на автомобілях каналу листівки з написами "Зробимо Інтер патріотичним" та #ІнтербудеНАШ, а також розфарбували вивіску на вході до будівлі в синій та жовтий кольори. Ближче до кінця концерту активісти кинули на сходи "коктейль Молотова".

 

Після закінчення трансляції концерту представники "Національного корпусу" сказали, що не будуть "битися з порожніми стінами офісу", і анонсували поїздку до будинку одного зі співвласників каналу "Інтер" Сергія Льовочкіна.

 

Напередодні Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення закликала мовників "знайти істинні слова свободи" у День пам’яті та примирення та не розколювати суспільства.

 

10.05.2018