Прокуратура розслідує затримання українського риболовецького судна окупантами.

 

Прокуратура Автономної Республіки Крим розпочала кримінальне провадження за фактом затримання українського риболовецького судна «ЯМК – 0041», інформує прес-служба АР Крим.

 

«Прокуратура Автономної Республіки Крим здійснює процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактами незаконного позбавлення волі членів екіпажу риболовецького судна «ЯМК – 0041» за попередньою змовою групою осіб, із застосуванням зброї та погрозою застосування насильства, а також захоплення вказаного морського судна представниками незаконно створених органів на тимчасово окупованій території півострова Крим», – йдеться у повідомленні.

 

Досудове розслідування проводять слідчі відділу Головного управління Національної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

 

Також у прокуратурі визначили попередню правову кваліфікацію – відповідно до правопорушень за ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 278 КК України.

 

4 травня ФСБ Росії заявила про затримання у Чорному морі, на захід від мису Тарханкут, українського риболовецького судна (порт прописки – м. Очаків, Україна). Всіх п'ятьох членів екіпажу затримали за звинуваченням у «незаконному промислі камбали-калкана» і доправили в окупований Крим.

07.05.2018