Міністерство інфраструктури заборонить російським суднам входити у внутрішні води.

 

Міністерство інфраструктури України ініціює заборону на доступ російським суднам у внутрішні води через високий рівень терористичних загроз.

 

Про це йшлося під час наради щодо судноплавства в умовах окупації Росією Кримського півострова, повідомила прес-служба Мінінфраструктури.

 

"Це неприпустимо, коли в час агресії з боку Російської Федерації по річках України, де розташовані об’єкти критичної інфраструктури, ходять російські судна. Ми будемо ініціювати заборону ходу російських суден річками України", – прокоментував заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

 

Зі слів Лавренюка, Міністерство інфраструктури звертатиметься із належним клопотанням до РНБО.

 

На нараді також ішлося про питання судозаходів до закритих морських портів АР Крим, перекриття Керченської протоки у зв’язку з будівництвом Керченського мосту та вимушеної взаємодії суден, які прямують з/до портів Азовського регіону з Керченського морського торговельного порту.

 

Лавренюк повідомив, що Міністерство інфраструктури передало Міністерству закордонних справ матеріали санкційного списку для подальшого долучення до міжнародного позову.

 

24.04.2018