У Торонто вчинено автомобільний теракт.

Загинуло щонайменше десять осіб, ще 15 осіб отримали поранення.

 

 

У Торонто в понеділок, 23 квітня, ввечері фургон білого кольору врізався в людський натовп. Про це  повідомила місцева поліція в своєму мікроблозі в Twitter. Інцидент стався недалеко від центру найбільшого канадського міста. Інформаційний портал Toronto Star повідомив з покликом на поліцію, що вантажівка з'їхала з вулиці на хідник.

 

Внаслідок інциденту, за даними поліції, загинуло десятеро осіб, ще 15 отримали поранення. Представники місцевої лікарні повідомили, що п'ятеро з постраждалих перебувають у критичному стані.

 

Представник поліції в коментарі для преси повідомив, що водій автомобіля був затриманий, інших підозрюваних немає. Причини події поки що невідомі. За інформацією преси, водій намагався втекти з місця події. Представники компанії Ryder, у якої був орендований фургон, заявили про готовність співпрацювати з поліцією. За даними телеканалу CBC, який покликається на представника влади, підозрюваний, особу якого встановлено, не був пов'язаний з якимось терористичним угрупуванням.

 

Керівник міської поліції Марк Сондерс (Mark Saunders) підтвердив інформацію CBC, що підозрюваний – 25-річний Алек Мінассян з північного передмістя Торонто Річмонд-Гілла, котрий раніше не перебував на поліційному обліку. За даними правоохоронних органів, він навмисне спрямував автомобіль на людей. Проте міністр громадської безпеки Канади Ральф Ґудейл (Ralph Goodale) заявив, що в зв'язку з цим «окремим інцидентом» в країні не виникла загроза для національної безпеки.

24.04.2018