Прокуратура заявила про успішні обшуки в "Новій пошті".

 

Під час обшуків у приміщеннях компанії "Нова пошта", котру підозрюють в ухилянні від сплати податків, виявили необліковану готівку.

 

Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

 

"За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено документи щодо фінансово-господарської діяльності ТОВ «Нова пошта» та готівкові грошові кошти, які не обліковані та не оприбутковані в касі та в бухгалтерських документах", – поінформувала вона.

 

Сарган зазначила, що обшуки проводили у кримінальному провадженні за фактами зловживання службовим становищем службовими особами компанії та споріднених підприємств, "які за участі службових осіб органів ДФС України, з метою одержання неправомірної вигоди для вказаного підприємства, здійснили прикриття його незаконних фінансових послуг, що призвело до ненадходження до бюджетів коштів у вигляді обов’язкових податкових зборів та спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам, а також умисного ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах".

 

Досудове розслідування триває, повідомлень про підозру не складали та запобіжних заходів не обирали.

 

Як повідомили у "Новій Пошті", обшуки проводили у шести відділеннях компанії у Львові, Києві, Дніпрі, Одесі, Полтаві, Харкові.

 

"Вперше в моїй практиці роблять обшук мого кабінету і мене особисто. Забирають особистий комп'ютер. Відчуваю, як просто на очах покращується інвестиційний клімат у країні", – прокоментував ситуацію співвласник компанії Володимир Поперешнюк.

 

19.03.2018