У Сирії розбився російський транспортний літак.

На його облавку перебувало 39 осіб.

 

 

У вівторок, шостого березня, під час заходу на посадку на військовій авіабазі Хмеймім впав російський транспортний літак Ан-26. Про це повідомило російське інформаційне агентство «РИА Новости» з покликом на Міністерство оборони РФ. Відомо, що літак не долетів 500 метрів до злітно-посадкової смуги.

 

Спершуросійське військове відомство повідомило, що загинули 32 людини – 26 пасажирів і 6 членів екіпажу. Згодом з'ясувалося, що пасажирів було 33, таким чином кількість загиблих зросла до 39 осіб. «Згідно з доповіддю з місця, вогневого впливу на літак не було», – йдеться в повідомленні Міноборони РФ. Для розслідування інциденту створена спеціальна комісія міністерства.

 

При цьому в повідомленнях прямо не вказано, хто саме загинув – цивільні чи військовики. Однак з урахуванням того, що новину повідомило Міністерство оборони, а причини падіння літака розслідуватиме міністерська комісія, можна припустити, що загиблі так чи інакше мали стосунок до військових дій Росії в Сирії.

 

Катастрофа Ан-26 у тракті сирійської компанії Росії стала другою за кількістю жертв після падіння в грудні 2016 року біля Сочі пасажирського літака Ту-154 Міністерства оборони РФ. Цей літак також прямував до Сирії. Тоді загинули 92 особи, в тому числі учасники ансамблю пісні і танцю імені Александрова.

 

06.03.2018