Порошенко бере участь у святкуванні 100-річчя незалежності Литви.

 

Президент України Петро Порошенко розпочав робочий візит до Литви.

 

Голова держави візьме участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 100-річчя відновлення Литовської Держави, повідомила прес-служба Адміністрації Президента.

 

Очікують, що в урочистих заходах також візьмуть участь лідери низки інших європейських держав, а також керівники інституцій Європейського Союзу.

 

Раніше в п'ятницю Порошенко привітав Литву зі 100-річчям відновлення незалежності. "Литовська Республіка – справжній друг та партнер України! Сердечно вітаю наших друзів зі 100-річчям відновлення державності. Сьогодні матиму нагоду в рамках робочого візиту особисто привітати Далю Грібаускайте та бажати литовському народові процвітання, добробуту та миру", – написав Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

 

Як інформує прес-служба Банкової, сьогодні ж Петро Порошенко розпочне дводенний візит до Німеччини для участі у 54-ій Мюнхенській конференції з питань безпеки. Президент виступить на тему викликів безпеці у сучасному світі, відбуде двосторонні зустрічі з керівниками ООН та Північноатлантичного альянсу, високими представниками США, керівництвом держав-членів та інституцій ЄС.

 

16.02.2018