Барна і Синютка – в числі найбільш успішних намісників.

 

Всеукраїнська громадська організація "Комітет виборців України" назвала найкращих голів ОДА за підсумками 2017 року. В групі лідерів – голови Харківської, Тернопільської, Вінницької, Донецької, Львівської, Київської, Дніпропетровської та Миколаївської областей.

 

Про це на прес-конференції, представляючи дослідження "Діяльність голів ОДА в 2017 році", сказав генеральний директор КВУ Олексій Кошель, повідомляє аґенція "Укрінформ".

 

"До 1-ої групи лідерів ми традиційно відносимо Харківську і Тернопільську області. І Харківщина, і Тернопільщина лишаються лідерами і за результатами перших кварталів, і залишаються в лідерах за результатами 2016 року", – зазначив Кошель.

 

Згідно із дослідженнями, досягнення голів ОДА ранжували по групах: високі результати, середні результати та низькі. Групу лідерів очолили голови ОДА, в яких показники розвитку та оцінки експертів були найвищими.

 

Найбільшу загальну кількість балів отримала голова Харківської області Юлія Світлична. У 2017 році в області зафіксовано значне промислове зростання. Індекс промислової продукції за січень-листопад становив 106,1% до торішніх показників. Місцеві експерти високо оцінили міжнародну активність ОДА, зокрема приїзд до Харкова президентів Литви та Польщі. Також укладачі рейтингу відзначили будівництво Харківського метрополітену та залучення коштів ЄБРР на відповідні роботи.

 

Серед успіхів Тернопільської ОДА, яку очолює Степан Барна, експерти назвали проведення децентралізації. Також відзначили реалізацію інфраструктурних проектів.

 

Серед аутсайдерів рейтингу – голови Одеської, Херсонської, Полтавської, Хмельницької, Рівненської, Черкаської, Чернівецької та Волинської областей.

 

Найнижчу кількість балів, згідно з результатами дослідження, отримав голова Волинської ОДА Володимир Гунчик. Зі слів експертів, упродовж 2017 року в області накопичилася значна кількість проблемних питань, які не вдалося повністю вирішити, зокрема щодо будівництва і ремонту доріг, незаконного видобутку бурштину, вирубки лісів, земельних скандалів.

 

22.01.2018