Мінфін може вилучити Естонію та Латвію зі списку офшорних країн.

 

Міністерство фінансів України розглядає можливість вилучення Естонії і Латвії з переліку держав, операції з резидентами яких визнаються контрольованими для цілей трансфертного ціноутворення.

 

Про це під час допиту у парламенті заявив міністр фінансів Олександр Данилюк, повідомляє УНІАН.

 

Зі слів міністра, зазначені європейські країни потрапили до списку у зв'язку з тим, що в них податок на прибуток становить 0%, адже був замінений податком на виведений капітал.

 

"Це пов'язано з тим, що в цих країнах запроваджено механізм податку на виведений капітал. Мінфін шукатиме можливості вирішити цю проблему, і ми на контакті як з посольствами, так з фінансовими відомствами цих країн", – сказав Данилюк.

 

Наприкінці грудня 2017 року Кабінет Міністрів розширив перелік держав, операції з резидентами яких визнаються контрольованими для цілей трансфертного ціноутворення. До переліку держав додані такі країни: Гваделупа, Гватемала, Французька Гвіана, Співдружність Домінікани, Домініканська Республіка, Естонія, Іран, Куба, Лаос, Латвія, Ліван, Маврикій, Мальта, Марокко, Монако, ОАЕ, Сінгапур, Грузія та Угорщина.

 

Народний депутат Борислав Береза звинуватив українську владу у вмінні провокувати скандали зі своїми союзниками.

 

19.01.2018