Гройсман запевнив, що перекладач-зрадник не знав державних таємниць.

 

Володимир Гройсман заявив, що затриманий 20 грудня заступник керівника протоколу прем'єр-міністра Станіслав Єжов не мав доступу до державної таємниці.

 

Про це Гройсман сказав під час "години запитань до уряду" у Верховній Раді, повідомляє аґенція "Укрінформ".

 

Гройсман і Єжов на переговорах із Куртом Волкером

 

"Насправді служба протоколу займається організацією офіційних подій та зустрічей, у тому числі перекладом. Але наголошую на тому, що у нього не було жодного доступу до державної таємниці, і тому жодних серйозних втрат ми не зазнали", – запевнив прем'єр.

 

Голова уряду сказав, що ще кілька місяців тому дізнався про існування підозри у тому, ніби Єжов працює на іноземні спецслужби. 

 

Як повідомляє прес-служба уряду, прем'єр-міністр назвав затримання Єжова блискучою операцією Служби безпеки України.

 

"Не один місяць ми знали про те, що є підозра, що він працює на іноземні спецслужби. Завдяки СБУ він був під повним моніторингом – за сприяння прем’єр-міністра та мого апарату. Як тільки було зібрано необхідну кількість матеріалів, його затримали. Зараз буде слідство – що саме відбувалося, які дані і так далі", – зазначив Володимир Гройсман.

 

"А всім, хто хоче використати цю ситуацію проти мене, я хочу сказати одну річ – скільки б не намагалися мене дискредитувати, я буду це виявляти і публічно про це заявляти. Хочу подякувати СБУ і наголошую на тому, що місяцями йшла операція, але жодного витоку інформації, поки тривала операція, не було", – додав прем'єр.

 

22.12.2017