Благодійний фонд «Софос» зібрав суму, необхідну для реставрації балконів Підгорецького замку.

 

Благодійний фонд «Софос» на краудфандинговій платформі na-starte.com зібрав 100% від повного кошторису реставрації балконів Підгорецького замку на Львівщині ще до закінчення терміну збору, ідеться на сторінці фонду в мережі Facebook.

 

«Частково вже були сплачені роботи: закуплений матеріал і оплачена робота з виготовлення. І як тільки будуть дозволяти погодні умови (по весні) будемо встановлювати балясини та перила на своє місце», – повідомляють організатори проекту.

 

Станом на 18 грудня зібрано 110% від запланованої суми, долучитись до збірки можна ще протягом тижня.

 

«Ця додаткова підтримка дає можливість надати більше допомоги цьому неймовірному палацу. Тим паче, що ми вже працюємо деякий час над цим.

 

Одночасно з роботою над проектом ремонту балконної групи команда БФ «Софос» працювала увесь цей час над наступними проектами відновлення Підгорецького палацу. Консультувались з різними фахівцями, щоб виявити найнагальніші проблеми, узгоджували з галереєю.

 

І все, що буде зібрано зверх та залишиться після втілення проекту, залежно від суми, буде витрачено на сплату проектно-кошторисної документації на паркові будиночки. Якщо не розпочати їх рятувати, вони зникнуть за кілька років. А це не тільки первинна цілісність паркового комплексу, а сама собою пам'ятка архітектури», – зазначають у фонді.

 

Також кошти витратять на нагальні ремонтні роботи, узгоджені з керівництвом замку.

18.12.2017