Сьогодні, 17 листопада, виконавчий комітет Львівської міськради затвердив стратегію розвитку "Шевченківського гаю" до 2027 року, що передбачає зведення нових об'єктів на території музею, передають Варіанти.

 

Стратегія передбачає будівництво на території "Шевченіквського гаю" інформаційно-освітнього комплексу, ремісничого містечка та сучасного фондосховища.

 

Як зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, у стратегії напрацьовано три основні напрями розвитку музею на наступні 10 років: реставрація та збереження музею; музей як науковий простір; надання якісних послуг відвідувачам музею.

 

«До 2027 року плануємо відновити пам'ятки народної архітектури, віднайти нові об'єкти для розширення експозиції етнозон, спорудити давнє ремісниче містечко, покращити інфраструктуру: освітлення, нові експозиційні дороги, пожежна безпека, паркінг», – розповів Андрій Москаленко.

 

Другий напрям, за його словами, є критично важливим, адже це стратегічна мета музею як наукового простору.

 

«Третій блок. Ми говоримо про сучасний інформаційний центр, новий адміністративний корпус, фондосховища, реконструкцію співочого поля, а також про максимальну транспортну доступність», – додав Андрій Москаленко.

17.11.2017