У Львівській міськраді сподіваються запровадити е-квиток 2018 року.

 

У березні 2018 року міська рада Львова має підписати офіційну угоду з компанією-переможцем тендеру на впровадження в міському транспорті системи е-квитка, заявив сьогодні, 15 листопада, директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, передає "Дивись.Інфо".

 

За словами Олега Берези, до кінця цього року місто планує провести процедуру формування технічного завдання.

 

«Після того, як завершимо питання обговорення технічних параметрів, ми проведемо відбір по цінових категоріях і десь орієнтовно на березень мали би підписати офіційну угоду з компанією-переможцем та почати процес впровадження: спочатку в електротранспорті, потім на автотранспорті», – зазначив Олег Береза.

 

Сьогодні ж відбулося підписання контракту між ЛКП «Львівавтодор» та компанією iC Consulenten (Австрія), що надаватиме консультаційні послуги проекту впровадження електронного квитка, інформує Львівська міська рада.

 

«Їхнє завдання в процесі реалізації проекту впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у Львові – одне з основних. Разом з ними ми будемо формувати технічне завдання, вимоги до тендерної документації. Разом з ними будемо обирати фірму, що виграє тендер. Також компанія iC consulenten формуватиме технічний звіт, що буде переданий на затвердження Європейському банку реконструкції та розвитку. А після цього вони нам допоможуть сформувати контракт з переможцем тендеру.

 

На етапі впровадження електронного квитка консультант повністю здійснюватиме технічний контроль за дотриманням нами як замовником і компанією, що виграє тендер, – підрядником, вимог контракту. Буде формувати рахунки, акти виконаних робіт для того, щоби ми могли їх оплачувати відповідно до кредитної угоди», – розповів Олег Береза.

 

15.11.2017