У грудні відбудуться вибори ще у 2-х ОТГ.

 

Розпочався виборчий процес ще у 2-х об'єднаних територіальних громадах Львівщини – Кам'янка-Бузькій і Мурованській. Перші вибори у цих громадах відбудуться 24 грудня, повідомили в Офісі реформ у Львівському РВ АМУ.

 

Кам'янка-Бузька ОТГ стане другою громадою у своєму районі після Жовтанецької, а от Мурованська ОТГ у Пустомитівському районі уже п'ята. Там уже створені Давидівська, Щирецька, Солонківська і Підберізцівська громади.

 

«У грудні громада буде створена з центром у Кам’янці-Бузькій, що є районним центром, тож має кваліфіковані кадри і розвинену інфраструктуру. Саме тому і розбудовувати цю громаду буде легше. Щодо іншої громади – Мурованської, то її плюсом є близькість до обласного центру, тож ця громада теж буде спроможною», – зазначив консультант з правових питань Офісу реформ у Львівському регіональному відділенні Віталій Корецький.

 

Він додав, що оскільки вибори в обох громадах відбудуться 24 грудня, то вони матимуть лише 5-6 днів на формування органів влади. Офіс реформ уже надає консультаційну підтримку обом громадам.

 

Своєю чергою, консультант Офісу реформ у фінансових питань Ярослава Пишник наголосила, що ще одною серйозною проблемою для цих обох громад буде формування бюджету.

 

«Вибори відбудуться 24 грудня, а відповідно до бюджетного кодексу, усі місцеві бюджети повинні бути прийняті до 25 грудня. Департамент фінансів Львівської обласної державної адміністрації та наш Офіс реформ, безперечно, допоможе цим громадам у формуванні бюджету. Але дуже багато залежатиме і від самих громад», – сказала Ярослава Пишник. 

07.11.2017