Гройсман: За гарними гаслами стоїть спроба дестабілізувати країну.

 

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що він підтримує кілька вимог акції на підтримку "великої політичної реформи" – зокрема, щодо створення Антикорупційного суду та скасування недоторканності депутатів, однак вважає, що на протест у центрі Києва, крім людей, які хочуть змін, вийшли і ті, котрі намагаються під гарними гаслами приховати жагу до влади.

 

Про це Гройсман сказав під час засіданні уряду в середу, повідомляє УНІАН.

 

"Те, що відбулося вчора, має, напевно, теж дві складові. З одного боку, це ті люди, які прийшли висловити абсолютно своє глибоке переконання в необхідності змін, які готові важко працювати над цими змінами. А з іншого боку прийшли і ті, хто взагалі нічого не збирається робити. Вони намагаються гарними гаслами прикрити свою жагу до влади і боротьбу за владу. А з іншого боку, що є найгірше, намагаються цими гаслами дестабілізувати ситуацію в країні й ослабляти Україну в такий важкий для нас час", – сказав прем'єр-міністр.

 

Голова уряду сказав, що підтримує ідею необхідності змін у державі, зокрема щодо створення Антикорупційного суду та скасування депутатської недоторканності, але "це не швидкий процес".

 

"Разом з тим, нам треба робити інші зміни: реформу освіти, охорони здоров'я, пенсійну реформу, розвивати національну економіку", – перелічив Гройсман.

 

При цім прем'єр-міністр наголосив, що завжди підтримуватиме тих, "хто готовий важкою працею, а не гаслами робити реальну справу і приходити до реальних рішень". "І буду проти тих, хто намагається руйнувати нашу країну зсередини", – зазначив прем'єр.

 

Гройсман також додав, що "зміни можна робити через діалог і якісні напрацювання, але суспільство має давати оцінку тим, хто може приносити шкоду державі".

 

18.10.2017