Поліція оточила урядовий квартал перед мітингом "великої політреформи".

 

Поліція посилила заходи безпеки в центрі Києва, де вранці починається акція з вимогою скасування депутатської недоторканності, створення Антикорупційного суду та проведення виборчої реформи.

 

Про це повідомляє телеканал "112-Україна".

 

Біля будівлі Верховної Ради вишикувалися загони Націнальної гвардії, також працює поліція. 

 

У центрі частково перекрито вулиці Грушевського, Інститутську, Липську, повністю перекрито вулиці Лютеранську, Круглоуніверситетську, Городецького, Шовковичну. На під’їзді до Городецького з Європейської площі перевіряють автомобілі.

 

Довкола ВР також стоять металеві рамки.

 

Начальник управління Нацполіції Києва Андрій Крищенко заявив, що, згідно з оцінками поліції, на протести під ВР збереться до 10 тисяч осіб.

 

"До нас надійшло кілька заявок проведення акцій під ВР, заявки про досить чисельну кількість людей: за різними оцінками, планується до 10 тис. осіб під ВР. Крім того, додаткові перекриття руху у зв’язку з офіційним візитом президента Мальти. На цю хвилину 3,5 тис. правоохоронців – це і військовослужбовці Нацгвардії – охороняють громадський порядок у центрі міста. При ускладненні оперативної обстановки можливе задіяння додаткових сил", – повідомили в поліції.

 

Крищенко ствердив, що наявність металошукачів виправдана.

 

"Нами встановлено рамки металошукачів, детекторів для забезпечення безпеки громадян, які будуть. Така кількість металошукачів, рамок дає можливість нам за 2,5-3 години на футбольних матчах перевіряти 50-55 тис. уболівальників. А всі спроби прорватися через рамки, я вважаю, будуть свідомою провокацією під гаслами, що поліція обмежує мирні збори", – додав Крищенко.

 

17.10.2017