Блаженніший Святослав зустрівся з Папою Франціском.

 

Сьогодні, 9 жовтня, у Ватикані відбулася зустріч глав східних католицьких Церков із Святішим Отцем Франціском. Під час зустрічі Глава УГКЦ Блаженніший Святослав подякував Папі за підтримку українського народу та відновив запрошення відвідати Україну, передає департамент інформації УГКЦ.

 

 

«Я хочу подякувати вам, Ваша Святосте, за підтримку та допомогу Україні. Нас відвідали два ваших посланці: спочатку Кардинал П’єтро Паролін, Держсекретар Ватикану, а цього року – Кардинал Леонардо Сандрі, Префект Конгрегації для Східних Церков. Тепер, Святіший Отче, діти очікують візиту свого батька», – сказав Блаженніший Святослав.

 

Він також наголосив, що Мінські домовленості не функціонують, і політики сьогодні не знають, як припинити війну в Україні, однак «наш народ вірить, що тільки Ваш візит як посланця миру може зупинити війну».

 

Папа Франціск запевнив Блаженнішого Святослава про свою підтримку України та розповів: «Перед іконою, котру ви мені колись подарували в Аргентині, я щоденно запалюю свічку за мир в Україні і молюся за припинення війни».

 

Зустріч глав східних католицьких Церков зі Святішим Отцем відбулась у рамках Пленарної асамблеї Конгрегації для східних Церков, що триває у Ватикані з 9 по 12 жовтня.

 

09.10.2017